Bartosz Żukowski w serialu „Święty” już od 8 listopada w Super Polsat

Bartosz Żukowski – aktor telewizyjny i filmowy, szerokiej widowni znany z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich" – wystąpi w serialu „Święty".  W komedii obyczajowej, którą na antenie Super Polsat można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20, aktor wcieli się w postać Dominika, brata Andrzej Wróbla, granego przez Kazika Mazura. Po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku 262. – we wtorek, 8 listopada o godz. 20.

Bartosz Żukowski – aktor telewizyjny i filmowy, szerokiej widowni znany z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich” – wystąpi w serialu „Święty”.  W komedii obyczajowej, którą na antenie Super Polsat można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20, aktor wcieli się w postać Dominika, brata Andrzej Wróbla, granego przez Kazika Mazura. Po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku 262. – we wtorek, 8 listopada o godz. 20.

Choć Bartosz Żukowski ma na swoim koncie ponad pięćdziesiąt ról na dużym i małym ekranie (m.in. w takich filmach, jak „Drogówka„, „Dom zły” czy „Moje córki krowy„) to najczęściej kojarzony jest właśnie z rolą syna Ferdka Kiepskiego – Waldusia. Swój komediowy talent wykorzysta także w „Świętym„, gdzie zagra zbuntowanego pantoflarza Dominika Wróbla.
Dominik pojawi się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafi akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłączy się do świętowania i wkrótce sam nabierze ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okaże w kolejnych odcinkach, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika…


Niestety, mimo starań i wsparcia członków Klubu oraz Zenka (Tomasz Oświeciński) i Bogny (Olga Szomańska), sprawy nie potoczą się po jego myśli i w Uroczysku pojawi się jego małżonka z całą dzieciarnią. Co z tego wyniknie dla niego samego i dla jego brata, przekonamy się oglądając dalsze odcinki „Świętego” od poniedziałku do piątku o godz. 20.