fot.: Polsat

„30 lat minęło” – ruszyła urodzinowa kampania Telewizji Polsat. W grudniu uroczysta gala

Na miesiąc przed 30. urodzinami Telewizji Polsat, ruszyła jubileuszowa kampania pod hasłem "Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!".

Na miesiąc przed 30. urodzinami Telewizji Polsat, ruszyła jubileuszowa kampania pod hasłem „Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!”.

W specjalnym spocie można usłyszeć przebój „40 lat minęło” w nowej aranżacji Tomka Szymusia i ze słowami napisanymi specjalnie z okazji jubileuszu. Utwór wykonuje Andrzej Piaseczny.

Ten utwór poza emocjonalnym aspektem ma jeszcze swoje przesłanie – jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy współtworzyli tę stację i dla Widzów, dzięki którym wciąż możemy robić to, co kochamy zgodnie ze słowami piosenki „Bo nas na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze stać” – informuje nadawca w komunikacie.

Spot zamyka grafika z założycielem Polsatu Zygmuntem Solorzem.

Urodzinowa oprawa i gala

Z okazji Jubileuszu została też przygotowana specjalna oprawa antenowa akcentująca liczbę „30”, pojawiająca się za każdym razem, gdy mowa jest o urodzinach stacji. Ponadto na antenach Polsatu pojawią się też specjalne mini audycje, w których prawie 40 gwiazd związanych ze stacją podzieli się z widzami swoimi wspomnieniami i anegdotami.

Natomiast już 6 grudnia Telewizja Polsat zaprasza na uroczystą galę z okazji urodzin. Odbędzie się ona w Teatrze Wielkim.