fot.: Polsat/Dawid Olczak

Czeczot i Zawadzki w obsadzie drugiego sezonu „Rodziny na Maxa”

Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu "Rodziny na Maxa". Do obsady serialu dołączyli Krzysztof Czeczot oraz Krzysztof Zawadzki.

Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu „Rodziny na Maxa”. Do obsady serialu dołączyli Krzysztof Czeczot oraz Krzysztof Zawadzki.

„Rodzina na Maxa” to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max (Nikodem Rozbicki), który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się.

Na planie pierwszego sezonu stworzyliśmy zgrany i kreatywny team. Cieszę się, że ponownie mamy szansę na dalsze opowiadanie szalonej historii Karoliny i Maxa – mówi odtwórczyni głównej roli, Anna Smołowik.

Obok Anny Smołowik i Nikodema Rozbickiego ponownie widzowie zobaczą m.in.: Ewę Kasprzyk, Sonię Bohosiewicz, Grzegorza Małeckiego, Helenę Sujecką, Filipa Orlińskiego, Zofię Stafiej, Milę Jankowską, Zofię Świątkiewicz i najmłodszego z obsady, Maksymiliana Zielińskiego. Nie zabraknie też postaci granych przez Zofię Zborowską i Michała Czerneckiego.

Pierwszy sezon serialu jest dostępny na platformie Polsat Box Go.