fot.: TV4/Polsat Box Go

Krzysztof Ibisz otruty we Wrocławiu. Specjalny odcinek serialu „Policjantki i policjanci”

Już w poniedziałek, 17 października widzowie TV4 zobaczą kolejny odcinek serialu "Policjantki i policjanci". Gościnnie w produkcji wystąpi prezenter Krzysztof Ibisz.

Już w poniedziałek, 17 października widzowie TV4 zobaczą kolejny odcinek serialu „Policjantki i policjanci”. Gościnnie w produkcji wystąpi prezenter Krzysztof Ibisz.

W 951. odcinku serialu „Policjantki i policjanci” widzowie zobaczą historię tajemniczego otrucia. Krzysztof Ibisz podczas realizacji programu „Gwiazdy i gwiazdeczki” traci przytomność. Okazuje się, że prezenter został otruty. W jego krwi wykryto śmiertelną toksynę pozyskiwaną z bardzo rzadkiego gatunku żab. Śledztwo poprowadzą Lena Kamińska i Mikołaj Białach.

„Policjantki i policjanci” to serial TV4 prezentuje fabularyzowane przygody policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. W produkcji widzowie obserwują również prywatne rozterki i problemy miłosne. W obsadzie są m.in. Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski, Paweł Okoński i Renata Pałys.

Emisja 951. odcinka w poniedziałek, 17 października o godzinie 19:00 w TV4. Odcinek jest już dostępny w internecie w Polsat Box Go.