fot.: Polsat Comedy Central Extra

„The Office PL” w Polsat Comedy Central Extra

Koprodukcja CANAL+ i Paramount Global - "The Office PL" w październiku zadebiutuje na antenie Polsat Comedy Central Extra.

Koprodukcja CANAL+ i Paramount Global – „The Office PL” w październiku zadebiutuje na antenie Polsat Comedy Central Extra.

„The Office PL” prezentuje perypetie pracowników Kropliczanki, firmy produkującej wodę. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o uwagę i uznanie. Jednak, po przejęciu firmy przez nowego właściciela, jego posada będzie zagrożona. W serialu biznesowe roszady pracowników przeplatają się z ich biurową codziennością.

Polska wersja brytyjskiego sitcomu „The Office” została stworzona przy współpracy z BBC Studios przez CANAL+ w koprodukcji z Comedy Central Polska (Paramount Global). W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Późną jesienią CANAL+ pokaże drugi sezon serialu.

Abonenci Polsat Box będą mogli obejrzeć serial po raz pierwszy na antenie Comedy Central od 24 października. Premiera serialu w Polsat Comedy Central Extra od 25 października, we wtorki od godziny 20:00 (emisja po dwa odcinki).