fot.: Polsat

Znamy zwycięzców szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Będzie kolejny sezon

Angelina Zaichenko (23 lata) i Aleksandr "Sasha" Muzheiko (28 lat) wygrali szóstą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Para wygrała 100 tysięcy złotych.

Angelina Zaichenko (23 lata) i Aleksandr „Sasha” Muzheiko (28 lat) wygrali szóstą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Para wygrała 100 tysięcy złotych.

Angelina i Aleksandr zwyciężyli w głosowaniu widzów w aplikacji programu, które trwało od momentu ogłoszenia finalistów w piątkowym odcinku do północy z 7 na 8 października. Trwało one nieco ponad godzinę. To zmiana względem poprzednich edycji programu. Kolejną zmianą był brak wyboru między miłością i pieniędzmi. Oznaczało to, że para zabierze 100 tysięcy złotych bez podziału. Dalsze miejsca zajęli Wiktoria Reglińska (21 lat) i Sebastian Kalinowski (26 lat), Weronika Piątek (22 lata) i Jakub Garbarek (22 lata) i Sara Ciuła (26 lat) i Kamil Rybak (32 lata). Finał programu poprowadził wspólnie z Karoliną Gilon lektor programu, Maciej Kasprzyk.

Kim są Angelina i Aleksandr?

Angelina z urodzenia jest Białorusinką, ale od lat mieszka w Polsce. Mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie prowadzi własną szkołę tańca. 23-latka prowadzi zajęcia zarówno z dorosłym, jak i z dziećmi. Poza tańcem jej ogromną pasją są także podróże. Aleksandr z urodzenia jest Ukraińcem. Był w przeszłości uczestnikiem „Top Model”, walczył także na gali „Fame MMA 11”. Jego kariera poza MMA,  to obecnie prowadzenie życia w social mediach, głównie na Instagramie.

fot. Polsat

Czy będzie siódma edycja „Love Island. Wyspa miłości”?

Lektor na koniec programu ogłosił castingi do 7. edycji programu. Ta najpewniej odbędzie się wiosną 2023 roku.

Szósta edycja „Love Island. Wyspa miłości”

Szósty sezon programu „Love Island. Wyspa miłości” trwał od 29 sierpnia do 9 października 2022 roku. Identycznie jak w trzech poprzednich edycjach, nadano 36 odcinków. Program nadawano w Polsacie od niedzieli do piątku w okolicach godziny 22:10W soboty w serwisie Polsat Go o godzinie 22:00 zamieszczano program „Sobota na Love Island”. Zmieniono formułę programu, w którym pokazywano niepublikowane materiały z programu, zamiast rozmów Karoliny Gilon z uczestnikami, którzy odpadli oraz wycieczek po wyspie. Przez całą edycję przewinęło się 28 uczestników.