Zaręczyny na wizji w „Ninja Warrior Polska”

Po raz pierwszy na planie polskiej edycji "Ninja Warrior" doszło do zaręczyn. Jedno z najważniejszych pytań w życiu zadał wielokrotny uczestnik programu, Wojtek Baranowski.

Po raz pierwszy na planie polskiej edycji „Ninja Warrior” doszło do zaręczyn. Jedno z najważniejszych pytań w życiu zadał wielokrotny uczestnik programu, Wojtek Baranowski.

Borowski to weteran „Ninja Warrior Polska”! Pojawił się już w czterech edycjach programu. W trzecim sezonie, tak samo jako w obecnym, zmagał się z kontuzją kolana. W czwartym sezonie udało mu się osiągnąć największy sukces. Wtedy pokonał tor eliminacyjny z najlepszym wśród zawodników odcinka czasem i został zwycięzcą pojedynku na Power Tower. Wszedł do finału ze złotym biletem. Tym razem, choć nie pokonał ostatniej przeszkody, czas pozwolił mu na dołączenie do grona finalistów.

Jednak z pewnością nie był to jego jedyny powód do radości tego dnia. Wojciech postanowił oświadczyć się swojej ukochanej na torze Ninja Warrior Polska. Wyjaśnił, że jednym z powodów wykonania operacji kolana było to żeby mógł uklęknąć przed swoją wybranką i zadać to najważniejsze pytanie. Czy Wojtek zawalczy o tytuł pierwszego polskiego Ninja podczas odcinka finałowego? To okaże się już 11 października!

 „Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20:05 na głównej antenie Polsatu lub w internecie na www.polsatgo.pl