Polsat i TV4 dostępne w ofercie Canal+online. Jak oglądać?

W poniedziałek, 12 września usługa streamingowa Canal+ online dodała do swojej oferty kanały ogólnodostępne Polsat i TV4. Dostępne są dla posiadaczy usługi Canal+online, bez względu na to, jaki pakiet posiadają - za 29 (tańszy, bez kanałów sportowych) czy 49 zł.

W poniedziałek, 12 września usługa streamingowa Canal+ online dodała do swojej oferty kanały ogólnodostępne Polsat i TV4. Dostępne są dla posiadaczy usługi Canal+online, bez względu na to, jaki pakiet posiadają – za 29 (tańszy, bez kanałów sportowych) czy 49 zł.

Polsat i TV4 nie będą dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów.

Polsat i TV4 w Canal+ online – jak znaleźć?

Aby znaleźć kanały Polsat i TV4 w usłudze Canal+ online, należy wejść w podstronę Kanały, a następnie w Telewizja na żywo. W ramach playera można sprawdzić program telewizyjny oraz zmienić jakość odtwarzania kanałów.

Polsat i TV4 – gdzie jeszcze w streamingu?

Kanały Polsat i TV4 można znaleźć jeszcze w ramach usług Polsat Go i Polsat Box Go. Tam, po zalogowaniu należy wejść w podstronę Kanały TV, kliknąć Polsat lub TV4 i nacisnąć przycisk „Oglądaj”. W playerze można sprawdzić program telewizyjny, zmienić głośność, powiększyć okno odtwarzania na pełny ekran i zmienić jakość odtwarzanego materiału.