fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info
TYLKO U NAS

Trwa Magiczne Zakończenie Wakacji. „Letnia Klinika Skeczów Męczących” rozbawiła widownię w Kielcach

Trwa festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, współorganizowany przez Grupę Polsat Plus. Pierwszego dnia widzowie w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia bawili się podczas "Letniej Kliniki Skeczów Męczących".

Trwa festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, współorganizowany przez Grupę Polsat Plus. Pierwszego dnia widzowie w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia bawili się podczas „Letniej Kliniki Skeczów Męczących”.

Tym razem Kabaret Skeczów Męczących zaprosił do udziału w programie m.in.: Kabaret K2, Kabaret Nowaki, Adriannę Borek, Monikę Dryl, Krzysztofa Wieszczka i Magdalenę Perlińską. Wydarzenia zostało zarejestrowane przez Telewizję Polsat.

My to dzisiaj nagramy w jakieś dwie i pół godziny, a w Polsacie będzie leciało tydzień – żartował z reklam Kabaret Skeczów Męczących.

Kabaret Skeczów Męczących
fot. Magdalena Tasarz / tvpolsat.info
Krzysztof Wieszczek
fot. Magdalena Tasarz / tvpolsat.info
Kabaret Nowaki
fot. Magdalena Tasarz / tvpolsat.info
Letnia Klinika Skeczów Męczących
fot. Magdalena Tasarz / tvpolsat.info

„Letnia Klinika Skeczów Męczących” w niedzielę, 4 września o godzinie 20:05 w Polsacie.

Magiczne Zakończenie Wakacji – drugi i trzeci dzień na żywo

27 sierpnia scenę w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia przejmą piosenkarze. Podczas koncertu „Przeboje Lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet” pojawią się największe przeboje, które królowały w rozgłośniach radiowych, w tym również w Radiu ZET, przez trzy ostatnie dekady. Wystąpią m.in. Minelli, Olivia Addams, The Rasmus, bryska, Doda, Dawid Kwiatkowski i Big Cyc.

Trzeciego dnia widzowie Polsatu zobaczą „Świętokrzyską Galę Kabaretową”. Podczas wydarzenia artyści kabaretowi w zabawny sposób podsumują mijające wakacje.

Transmisja drugiego i trzeciego dnia od godziny 20:05 w Telewizji Polsat.