fot.: Polsat

„Gliniarze” powracają. Co w nowych odcinkach?

29 sierpnia Telewizja Polsat rozpocznie emisję 13. sezonu serialu "Gliniarze". W nadchodzących odcinkach nie zabraknie ciekawych historii i zaskakujących zwrotów akcji.

29 sierpnia Telewizja Polsat rozpocznie emisję 13. sezonu serialu „Gliniarze”. W nadchodzących odcinkach nie zabraknie ciekawych historii i zaskakujących zwrotów akcji.

Już w pierwszym odcinku sezonu widzowie zobaczą historię szefa CBP – Roberta Szwarca. Komisarz obudził się rano u boku martwej nastolatki. Śledztwo prowadzi Wydział Wewnętrzny, a funkcjonariusze CBP otrzymują zakaz badania sprawy. Mimo to Natalia i Kuba z pomocą pozostałych policjantów decydują się na zbadanie tej sprawy. W międzyczasie z ramienia Komendy Głównej do śledztwa dołącza Beata. Jednym z jej zadań jest niedopuszczanie CBP do informacji z prowadzonego w sprawie Szwarca śledztwa.

Gliniarze
fot. Polsat

W kolejnym odcinku śledczy przeprowadzą dochodzenie ws. porwania mężczyzny. Brutalnie okaleczony chłopak zostanie szybko odnaleziony. Centralne Biuro Policji spróbuje znaleźć też mordercę celebrytki, włamywacza do domu blogera podróżniczego, czy też sprawcę pobicia gminnego radnego.

Nie zabraknie również prywatnych wątków z życia funkcjonariuszy. Do Adama odezwie się jego brat, Wojtek. Zwróci się do policjanta z bardzo nietypową prośbą. Natalia będzie musiała sobie radzić z opieką nad Antosiem oraz przechodzącym rehabilitację Filipem. Problemów nie zabraknie też w związku Krystiana i Eweliny.

Gliniarze: Natalia i Kuba
fot. Polsat

W obsadzie ponownie znaleźli się m.in.: Ewelina Ruckgaber, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Przemysław Saleta i Aleksander Mackiewicz (w dwóch rolach).

Gliniarze: Adam
fot. Polsat

„Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie.