Nowy sezon „Policjantek i Policjantów” od 29 sierpnia w Czwórce

Nowy, siedemnasty już sezon hitu „Policjantki i Policjanci" widzowie Czwórki będą mogli oglądać od 29 sierpnia. Premierowe odcinki serialu o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia emitowane będą, jak zawsze, od poniedziałku do piątku o godz. 19.

Nowy, siedemnasty już sezon hitu „Policjantki i Policjanci” widzowie Czwórki będą mogli oglądać od 29 sierpnia. Premierowe odcinki serialu o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia emitowane będą, jak zawsze, od poniedziałku do piątku o godz. 19.

Nowy sezon to nowe policyjne akcje i interwencje, a także spore zmiany w życiu bohaterów. Obok zaskakujących i dramatycznych wydarzeń, nie zabraknie w nim jednak humoru i lżejszych wątków.
W rolach znanych już z poprzednich sezonów postaci widzowie zobaczą ponownie m.in.: Annę Bosak, Annę Kukawską, Alicję Dąbrowską, Renatę Pałys, Mariusza Węgłowskiego, Pawła Monsiela, Pawła Kowalczyka, Wojciecha Sikorę, Pawła Okońskiego, Przemysława Puchałę czy Jakuba Kucnera.

„Policjantki i Policjanci” emitowani są od 2014 roku. W trakcie emisji Czwórka notuje udziały w rynku przekraczające 7% i jest czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce.