Polsat stacją numer 1 w piątkowy, sobotni i niedzielny wieczór

Liderem oglądalności był zarówno piątkowy Festiwal Weselnych Przebojów, jak i sobotnie 25-lecie zespołu Ich Troje. Każdego wieczoru było z Polsatem prawie 3 miliony widzów! Obydwa koncerty odbyły się w amfiteatrze w Mrągowie, w którym zawsze można liczyć na wspaniałą publiczność z całej Polski.

Liderem oglądalności był zarówno piątkowy Festiwal Weselnych Przebojów, jak i sobotnie 25-lecie zespołu Ich Troje. Każdego wieczoru było z Polsatem prawie 3 miliony widzów! Obydwa koncerty odbyły się w amfiteatrze w Mrągowie, w którym zawsze można liczyć na wspaniałą publiczność z całej Polski.

Na największym weselu byli w tym roku m.in. Sławomir wraz z żoną Kajrą i Golec uOrkiestra, która jak zwykle porwała gości swoimi przebojami! Urszula zaśpiewała „Konika na biegunach”, zaś Wojciech Gąssowski swoje „nieśmiertelne”, tak kochane przez publiczność „Prywatki”. Oczywiście na weselu nie mogło zabraknąć muzyki disco polo. Zespół Classic, Masters, Boys, Top Girls oraz Brathanki, Staszek Karpiel-Bułecka i Mariusz Kałaga sprawili, że publiczność cały czas bawiła się na stojąco. Nic dziwnego, że Festiwal Weselnych Przebojów średnio w minucie oglądało ponad 1,3 mln widzów, co przełożyło się na udziały 12,4% w grupie 4+ i 11% w grupie 16-59. Łącznie koncert obejrzało 2 904 470 widzów (osoby, które oglądały min. 5 minut).
W sobotę amfiteatr mrągowski pękał w szwach od fanów Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje. Średnio w minucie koncert oglądało ponad 1,1 mln widzów, co przełożyło się na udziały 11,3% w grupie 4+ i 11,7% w grupie 16-59. Łącznie bawiło się z nami 2 908 576 widzów (osoby, które oglądały min. 5 minut). Michał Wiśniewski jubileusz w Mrągowie zaczął w swoim stylu – z klasą i przytupem. Do amfiteatru wjechał na motocyklu. Na scenie przywitały go prowadzące wydarzenie Siostry ADiHD, czyli Ilona Krawczyńska i jej siostra Milena, a lider Ich Troje natychmiast porwał publikę hitem „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”. Niesamowita zabawa trwała do ostatniej piosenki! Na scenie pojawiły się także dzieci wokalisty- Xavier i Etiennette, z którymi stworzył niezwykle poruszające duety. Nie ulega wątpliwości, że zarówno rapujący Xavier, we wspaniałym numerze „Out of the dark” jak i Etiennette we wzruszającym duecie z ojcem stworzyli niezwykłe, poruszające kreacje. Jubileusz nie mógłby się odbyć bez wspaniałej Justyny Majkowskiej – gdy tylko wyszła na scenę, publiczność zgotowała jej niewyobrażalną owację. Równie gorąco był przyjęty Nocny Kochanek oraz Doda. Wspólnie z Michałem Wiśniewskim wykonała przebój „Zawsze pójdę w Twoją stronę”.

– Obiecuję, że jeśli kiedyś będziesz potrzebowała przyjaciela, to we mnie masz go zawsze – powiedział Michał Wiśniewski. – Pamiętam, jak supportowałam Ich Troje. Za każdym razem w duszy marzyłam, żebym ja wypracowała kiedyś taki rozmach. To było moje marzenie i cel, a kiedy się udało, zrozumiałam, ile pracy trzeba w to włożyć – odwdzięczyła się wspomnieniem Doda.

Publiczność długo po zakończeniu koncertu nie mogła się rozstać z jubilatem. Autografy, zdjęcia, łzy – to wszystko stworzyło niezwykły klimat tego wieczoru.
W paśmie niedzielnym Polsat emitował jak zwykle „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, który oglądało ponad milion widzów. Od piątku do niedzieli w grupie komercyjnej 16-59 Polsat był liderem.