fot.: Crime+Investigation Polsat

Sierpień w Crime+Investigation. Morderstwa w Kalifornii i „Zabójcze wakacje”

W sierpniu Crime+Investigation Polsat odkryje mroczną stronę lata. W  programie "Szokujące morderstwa: Kalifornia" nadawca opowie, że "słoneczny" stan USA kryje niebezpieczne tajemnice, a seria "Zabójcze wakacje" ukaże, że nawet na urlopie może dojść do tragedii.

W sierpniu Crime+Investigation Polsat odkryje mroczną stronę lata. W  programie „Szokujące morderstwa: Kalifornia” nadawca opowie, że „słoneczny” stan USA kryje niebezpieczne tajemnice, a seria „Zabójcze wakacje” ukaże, że nawet na urlopie może dojść do tragedii.

Mistrzowie zbrodni 2

Każdy odcinek serialu zabiera widzów w podróż do przejmującego i tajemniczego świata zbrodni. Najpierw przyglądamy się śledztwu – poszczególnym tropom i podejrzanym, a także zwrotom akcji będących skutkiem odkrywania kolejnych dowodów i formułowania nowych hipotez. Program prezentuje emocjonujące nagrania działań policyjnych, wywiady, a także fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, które składają się na bardzo realistyczny obraz historii, od której nie sposób się oderwać.

W drugiej części sprawa trafia do sądu. Prokuratora przygotowuje akt oskarżenia i dochodzi do procesu. Autentyczne nagrania z sali rozpraw pozwalają śledzić przebieg postępowania aż do ostatecznego werdyktu. Formuła serialu sprawia, że na podstawie wypowiedzi ekspertów, relacji detektywów, świadków, a czasem nawet samych oskarżonych widz może przeprowadzić własne dochodzenie, wytypować sprawcę i snuć domysły dotyczące rozstrzygnięć sądowych.

W środy o 21:00 od 10 sierpnia na Crime+Investigation Polsat.

Real Murders of Orange County

Program „Szokujące morderstwa: Kalifornia” ukazuje najbardziej przerażające zbrodnie, które wstrząsnęły zamożną społecznością południowej Kalifornii.

We wtorki o 22:00 od 2 sierpnia na Crime+Investigation Polsat.

Daj znać, jak będziesz w domu

Hashtag #textmewhenyougethome (#dajznaćjakbędzieszwdomu) wywołał globalną dyskusję na temat bezbronności i braku bezpieczeństwa, które kobiety odczuwają samotnie w miejscach publicznych. Nowa seria kryminalna opowiada historie kobiety, które zostały uprowadzona, skrzywdzone, a nawet zamordowana przez kogoś, kogo spotkały w miejscach publicznych. W każdym odcinku ich historie opowiadane poprzez emocjonalne wywiady, którym towarzyszą rekonstrukcje wydarzeń, zapisy rozmów telefonicznych i inne cyfrowe „ślady” użyte przez śledczych do rozwiązania sprawy. W kilku odcinkach kobiety, które przetrwały atak swoich oprawców zdecydowały się publicznie opowiedzieć o swoich przeżyciach.

W poniedziałki o 21:00 od 22 sierpnia na Crime+Investigation Polsat.

Zabójcze wakacje

Co się dzieje, gdy podróż do raju zamienia się w krwawy koszmar? Każdy odcinek dotyczy prawdziwego morderstwa, które miało miejsce w egzotycznym miejscu – podczas gdy ofiara powinna cieszyć się podróżą życia. Seria kryminalna ukazuje, że zwłaszcza na wakacjach powinnyśmy zwracać baczną uwagę na nasze otoczenie i to, czy jesteśmy bezpieczni. Niestety, w przypadku wielu z tych historii to właśnie urlopowe rozluźnienie i zbytnia ufność ofiar doprowadziły do tragedii w raju.

W czwartki o 22:00 od 25 sierpnia na Crime+Investigation Polsat.