fot.: Interia

Portal Deccoria.pl po raz kolejny liderem w swojej kategorii

Deccoria.pl nieprzerwanie od marca 2022 roku jest numerem w kategorii "Wyposażenie domu i ogród". W czerwcu materiały serwisu czytało 3,2 miliona realnych użytkowników.

Deccoria.pl nieprzerwanie od marca 2022 roku jest numerem w kategorii „Wyposażenie domu i ogród”. W czerwcu materiały serwisu czytało 3,2 miliona realnych użytkowników.

Serwis Interii wciąż się rozwija. Według badań Mediapanelu (czerwiec 2021 – czerwiec 2022) portal w ciągu roku zwiększył zasięg ponad trzykrotnie. Deccoria.pl tworzy także najbardziej angażujące treści w kategorii „Wyposażenie domu i ogród”.

Deccoria.pl nie tylko od 4. miesięcy jest nr 1 w swojej kategorii, ale także zwiększa swoją przewagę nad konkurencją. W maju od drugiego serwisu w rankingu dzieliło nas 900 tys. RU, w czerwcu ta różnica powiększyła się do 1,1 mln RU. Bardzo dziękujemy naszym użytkownikom za to, że tak chętnie odwiedzają nasz serwis i czytają nasze eksperckie treści – mówi Andrzej Potocki, Dyrektor Pionu Serwisów Tematycznych w Grupie Interia.

Deccoria.pl (Grupa Interia) jest platformą skupiającą pasjonatów pięknych wnętrz i ogrodów.