fot.: Polsat

Doda szuka miłości w programie Polsatu

We wrześniu w Polsacie zadebiutuje program "Doda. 12 kroków do miłości". Będzie to zapis eksperymentu psychologicznego, której celem jest odnalezienie prawdziwej miłości przez wokalistkę.

We wrześniu w Polsacie zadebiutuje program „Doda. 12 kroków do miłości”. Będzie to zapis eksperymentu psychologicznego, której celem jest odnalezienie prawdziwej miłości przez wokalistkę.

Przez lata Doda odnosiła sukcesy na scenie i niepowodzenia w życiu uczuciowym. Dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu.

Jak informuje nadawca, wokalistka prywatnie jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, nawet konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna, więc nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady.

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu, aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga”, najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa – doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów.

Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie – czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek. Jakie mam deficyty? Dlaczego tak się dzieje, mimo, że mam bardzo dobrze rozwiniętą intuicję? – mówi Dorota Rabczewska.

Doda i Leszek Mellibruda
Doda i Leszek Mellibruda – fot. Polsat

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy. Po serii 12 randek Doda wybiera czterech uczestników, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend.

Producentem programu jest Rochstar. Produkcja powstała na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w programie mężczyzną i założyła z nim rodzinę.

Premiera „Doda. 12 kroków do miłości” we wrześniu w Polsacie