PRIME SHOW MMA 2: KOSMOS w Netia PPV

W najbliższą sobotę, 9 lipca br. w Gdynia Arena odbędzie się gala Prime Show MMA 2: Kosmos. Transmisja wydarzenia, w którym zaplanowano aż 12 bardzo zróżnicowanych walk - od pojedynków byłych zawodników KSW po starcia celebrytów - będzie dostępna w systemie PPV (pay-per-view) również dla abonentów usług telewizyjnych Netii.

W najbliższą sobotę, 9 lipca br. w Gdynia Arena odbędzie się gala Prime Show MMA 2: Kosmos. Transmisja wydarzenia, w którym zaplanowano aż 12 bardzo zróżnicowanych walk – od pojedynków byłych zawodników KSW po starcia celebrytów – będzie dostępna w systemie PPV (pay-per-view) również dla abonentów usług telewizyjnych Netii.

 

W karcie walk Prime Show MMA 2: Kosmos organizatorzy zaplanowali aż dwanaście pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie byłych zawodników KSW: północnoirlandzkiej gwiazdy MMA  Normana „Stormina” Parkego z byłym mistrzem w TFL w wadze lekkiej Grzegorzem „Szuli” Szulakowskim. Na gali dojdzie też do pojedynku senegalskiego zawodnika mieszanych sztuk walki w wadze super ciężkiej Sergine „Bombardiera” Ousmana Dia ze znanym z udziału w „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Panów dzieli ponad 50 kilogramów wagi.

Równie ciekawie zapowiadają się pojedynki pomiędzy Michałem „Bagietką” Gorzelańczykiem i Janem „Pacio” Pateckim czy Jasiem Kapelą i Konradem „Skolimem” Skolimowskim.

W klatce swoje umiejętności pokażą również panie – Dominika Rybak podejmie Klaudię „Klaudusiek” Kapuśniak. W oktagonie zmierzą się także znani youtuberzy: Sebastian „Ztrolowany” Nowak i Marcin „Mielonidas” Makowski.

Karta walk:

Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski – walka wieczoru

Damian „Stifler” Zduńczyk vs Sergine „Bombardier” Ousmane Dia

Dominika Rybak vs Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski

Adam Soroko vs Paweł „Tybori” Tyburski

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan „Pacio” Patecki

Jaś Kapela vs Konrad „SKOLIM” Skolimowski

Maciej Rataj vs Mikołaj „Vandalek” Rdzanek

Jakub „Hecman” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak

Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Marcin „Mielonidas” Makowski

Dostęp do transmisji można wykupić poprzez serwis netiaonline.pl, infolinię oraz aplikację PPV na dekoderach, w cenie 35 zł. Transmisja gali rozpocznie się w sobotę 9 lipca br. o godzinie 19.45 i będzie dostępna na kanale nr 500.