5. edycja "Tylko muzyka. Must be the music" już od najbliższej niedzieli

W najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie pierwszy odcinek V edycji \"Tylko muzyka. Must be the music\". Przed nami 5 weekendów z etapem castingów, z których jurorzy wyłonią półfinalistów. Warto śledzić show od początku by wyłowić co ciekawszych, dobrze rokujących wykonawców.

W najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie pierwszy odcinek V edycji \”Tylko muzyka. Must be the music\”. Przed nami 5 weekendów z etapem castingów, z których jurorzy wyłonią półfinalistów. Warto śledzić show od początku by wyłowić co ciekawszych, dobrze rokujących wykonawców.

Po czterech edycjach show ma na koncie 12 płyt wykonawców, którzy pojawili się w programie, kilku kolejnych wciąż je przygotowuje. W tym roku pojawią się albumy Marcina Czyżewskiego, Iwony Kmiecik, Kasi Grzesiek i Eris Is My Homegirl. Kilka piosenek chociażby Eneja, Macieja Czaczyka, LemoNA, królowało na listach przebojów rozgłośni radiowych w całej Polsce.

W tej edycji na precastingach w 13 miastach Polski pojawiło się około 3 tysięcy ludzi. W Warszawie jurorzy przesłuchali 140 wykonawców.

Poprzednią edycję show wygrał wokalista Tomasz Kowalski, średnio każdy odcinek show oglądało 3 mln 352 tys. widzów (dane Nielsen Audience Measurement).