fot.: Polsat

Zdrójkowski, Radek i Polewany w „Twoja twarz brzmi znajomo 17”

Znany jest już niemal cały skład siedemnastej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie wystąpią m.in. Kuba Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Katarzyna Ucherska i Janusz Radek.

Znany jest już niemal cały skład siedemnastej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W programie wystąpią m.in. Kuba Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Katarzyna Ucherska i Janusz Radek.

Kuba Zdrójkowski jest aktorem, znanym widzom od kilkunastu lat. Wcielił się m.in. w rolę Piotrusia w „Rodzinie zastępczej” i Nikodema w „Kowalscy kontra Kowalscy”. W przeszłości grał również drugoplanowe role w produkcjach, takich jak „Ojciec Mateusz” i „Hotel 52”.

Kolejnymi uczestniczkami są aktorki znane przede wszystkim z ról w spektaklach tetralnych: Katarzyna Polewany oraz Katarzyna Ucherska. Widzowie mogą kojarzyć Ucherską z seriali „Tatuśkowie” i „Dziewczyny ze Lwowa”.

W programie „Twoja twarz brzmi znajomo wystąpi również Janusz Radek – aktor znany przede wszystkim z ról w musicalach. Jego głos można kojarzyć między innymi z polskiej wersji piosenki tytułowej do bajki anime „Pokemon”, czy też z płyty Piotra Rubika – „Psałterz wrześniowy”. Radek występował m.in. na festiwalu TOP Trendy w Sopocie i Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Ponadto w nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawią się także: Michał Milowicz i Kasia Wilk.