fot.: Magdalena Tasarz/Instagram/Magda Mołek

Magda Mołek i Ilona Krawczyńska w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Magda Mołek i Ilona Krawczyńska zatańczą w trzynastej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Premiera programu jesienią.

Magda Mołek i Ilona Krawczyńska zatańczą w trzynastej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Premiera programu jesienią.

Magda Mołek jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Rozpoczynała karierę w lokalnych stacjach w województwie dolnośląskim, m.in. TeDe i 'Piątce” (aktualnie TVP3 Wrocław). Była też gospodarzem „Wydarzeń” emitowanych na antenie TV Puls. Prezenterka jest jednak najbardziej kojarzona z TVN, gdzie przez kilkanaście lat prowadziła szereg programów, w tym również pierwszą edycję „Tańca z gwiazdami”. Magda Mołek nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez nadawcę. O jej udziale napisał powiązany z Polsatem portal pomponik.pl.

Potwierdzoną przez nadawcę gwiazdą „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jest natomiast Ilona Krawczyńska, czyli jedna z Sióstr ADiHD. Prezenterka i influencerka w 2014 roku została finalistką konkursu „Miss Polski”. Później była prezenterką 4Fun TV. W 2021 prowadziła gale „Miss Polski Nastolatek” i „Miss Polski”. Jest prowadzącą reality show „Farma”.

W trzynastej edycji programu zatańczy również Krzysztof Rutkowski.