Jubileusz serialu „Chłopaki do wzięcia” w Polsat Play

Mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali, wyjechały do pracy do większych miast.

Mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali, wyjechały do pracy do większych miast.

Zostali sami, a kandydatek na żony poszukują dyskretnie, aby nie narazić się na żarty. Czym mogą zaimponować dziewczynom? W programie obserwujemy ich codzienne zmagania oraz wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym.

300 odcinek (26 czerwca)
Ich losy śledzimy już od 10 lat (21 sezonów). Przez program przewinęło się kilkudziesięciu bohaterów. Najbardziej znani to Bandziorek, Szczena czy Jaruś. Niektórzy z nich poznali swoje bratnie dusze, części się to nie udało i nadal próbują. Perypetie innych można by opisać stwierdzeniem „to skomplikowane”. Czasem, jak w przypadku Daniela, los nie był dla nich zbyt przychylny, a miłość miała tragiczny wymiar. Inni jak Stefan czy Dariusz bardzo dbają o swój wizerunek i wierzą, że elegancki wygląd przykuje uwagę potencjalnych partnerek.

Najsłynniejsze dwa przykłady chłopaków, którzy nie są już do wzięcia to Robert „Tancerz” i Jaruś. Obaj są już po ślubie i w obu przypadkach kamera towarzyszyła im podczas ceremonii (odcinki sezonu 20 i 21). Są też nowi bohaterowie, którzy dzięki programowi znaleźli druga połówkę, to Łukasz „Pan Eksperyment”, Hadzi i oczywiście Pan Henio. Pamiętne są również kultowe cytaty z serialu np. „Dajcie mnie kawkie” czy „Ryszard, draniu oddaj mi rower”, które na stałe weszły nie tylko do rozmów fanów produkcji.

Bohaterowie Chłopaków do wzięcia, zdobyli ogromną popularność i sympatię widzów, a serial jest jedną z najlepiej oglądanych pozycji w Polsat Play. Popularności serialu istotnie wpłynęła również na kształt tego kanału. Co tydzień łączna widownia emitowanych w telewizji odcinków serialu oscyluje w okolicy 2 milionów widzów. Nowe serie cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie, dlatego nic dziwnego, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Za produkcję serialu od początku odpowiadają Irena Morawska dziennikarka, reporterka, scenarzystka filmowa oraz Jerzy Morawski reżyser, scenarzysta, realizator filmów dokumentalnych i członek Polskiej Akademii Filmowej.

Premiera: niedziela 21:00 (dwa odcinki)