Rekord w Grasz czy nie grasz

400 000 zł. - to najwyższa wygrana która padła do tej pory w polskiej wersji teleturnieju Grasz czy nie grasz. Taka kwotę zapłacił bankier pani Małgorzacie Podgórskiej - Paciorek z Warszawy za jej walizkę, w której krył się ... 1 grosz!!! Rekordowa wygrana padła w odcinku wyemitowanym 28.10.06.

400 000 zł. – to najwyższa wygrana która padła do tej pory w polskiej wersji teleturnieju Grasz czy nie grasz. Taka kwotę zapłacił bankier pani Małgorzacie Podgórskiej – Paciorek z Warszawy za jej walizkę, w której krył się … 1 grosz!!! Rekordowa wygrana padła w odcinku wyemitowanym 28.10.06.

Tak naprawdę to sama nie wiem, co zrobić z tą wygraną, ponieważ ciągle nie mogę w to uwierzyć, że to prawda – mówi pani Małgorzata.

Bardzo jestem związana z rodziną, zarówno moją jak i męża. Każdy z nich ma swoje marzenia, myślę, że teraz będę mogła na chwilę zamienić się w dobrą wróżkę i pomóc w ich realizacji. W sumie kołaczą mi się po głowie ciągle nowe pomysły, ale jak było widać w programie, co zrobię w ostatniej chwili to sama nie wiem….– powiedziała pani Małgorzata Polsatowi.

Wypowiedź za: TV Polsat