TV4 czwartą najchętniej oglądaną stacją podczas emisji „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”

Dwunasty sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" oglądało w Czwórce ponad 5 milionów widzów w pasmie premierowym, a uwzględniając także emisje w pasmach powtórkowych - prawie 6,3 mln (liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej połowę odcinka).

Dwunasty sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało w Czwórce ponad 5 milionów widzów w pasmie premierowym, a uwzględniając także emisje w pasmach powtórkowych – prawie 6,3 mln (liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej połowę odcinka).

W premierowym paśmie dawało to Czwórce udziały w rynku na poziomie 7,7% w grupie wszystkich badanych.  W grupie komercyjnej udziały serialu wyniosły 6,5% (SHR All 16-59), a wśród młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia przekroczyły 8,2% (SHR All 16-29).

W paśmie emisji „Sprawiedliwych…” – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce w grupie 4+, natomiast w grupie 16-29 plasowała się na trzecim miejscu.

Odcinkiem o najwyższej średniej minutowej widowni – 1,16 mln osób – był odcinek wyemitowany 23 marca, a najwyższe w tym sezonie udziały w rynku – 9,3% (SHR All 4+) – odcinek wyemitowany 19 maja. W grupie 16-29 rekordowy w tej serii wynik –  14% (SHR All 16-29) – padł 7 kwietnia.

Jesienią Czwórka wyemituje 13. już sezon przebojowej produkcji o wrocławskich śledczych z wydziału dochodzeniowego dowodzonego przez naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk.

Zdjęcia do nowych odcinków „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” rozpoczną się w połowie czerwca. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Dane dotyczące oglądalności zostały udostępnione przez Telewizję Polsat.