Odjazdowe wakacje w Polo TV

W wakacje Polo TV odwiedza ciekawe miejsca i interesujących ludzi. Spędza czas z gwiazdami na koncertach w miejscach w których byście się nie spodziewali.

W wakacje Polo TV odwiedza ciekawe miejsca i interesujących ludzi. Spędza czas z gwiazdami na koncertach w miejscach w których byście się nie spodziewali.

 

Disco Weekend z Blondi
Ciekawe wakacyjne wyzwania w każde piątkowe popołudnie wakacji o 17.00 w Polo TV. Tytułowa Bondi czyli Edyta Folwarska szuka pomysłu jak spędzić weekend. Interesują ją sposoby, osoby i miejsca, które sprawią że będzie miała co wspominać. Razem z Edytą odwiedzimy zaskakujące okolice, poznamy niezwykłych ludzi i zrealizujemy szalone pomysły, a przy tym wszystkim będzie nam towarzyszyła wspaniała muzyka disco. Disco Weekend to program, który ma za zadanie przede wszystkim zainspirować i nastroić widzów do fantastycznego weekendu. W programie pojawią się również Maciek Smoliński i Jacek Mędrala- prezenterzy stacji. Premierowe odcinki Disco Weekend z Blondi w Polo TV w każdy wakacyjny piątek o godz. 17.00!

Letnia Scena POLO TV
Już od 25 czerwca w każdą sobotę o godz. 14.15 na antenie Polo TV spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo w czasie kolejnej, trzeciej edycji koncertów Letniej Sceny Polo TV. Tym razem te kameralne koncerty zostaną zrealizowane w najbardziej nieoczekiwanych i zaskakujących miejscach. Bowiem ekipa Polo TV, jak sami o sobie mówią, pojawia się wszędzie tam gdzie jest dobra zabawa i muzyka disco! Tym razem mini sceny staną m.in. w lesie niedaleko Zamościa, na lotnisku, na łące koło Płocka, na jeziorze Mikorzyńskim czy na „bezludnej” wyspie niedaleko Władysławowa. Każdy z odcinków będzie składał się z 2-3 mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i premierowe utwory. Na scenie pojawią się ponad 25 gwiazd m.in.: D Bomb, Power Play, Discoboys, Eratox, Camasutra, Extazy, Top Girls, After Party, Mateusz Mijal, Monika Chwajoł, Fanatic, Mr. Dex, Top One, Dejw, Bajera i wielu innych. Premierowe odcinki w każdą sobotę o godz. 14.15 (od 25 czerwca do 27 sierpnia).