Anna Jujka za Krystynę Mazurównę w "Got to dance. Tylko taniec"

Znamy już ostatniego jurora w show \"Tylko taniec. Got to dance\". Została nim znana i ceniona choreograf, tancerka i nauczycielka hip hopu - Anna \'Youya\' Jujka.

Znamy już ostatniego jurora w show \”Tylko taniec. Got to dance\”. Została nim znana i ceniona choreograf, tancerka i nauczycielka hip hopu – Anna \’Youya\’ Jujka.

\’Youya\’ tańczy od 7-go roku życia. W ciągu swojej 26-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hip hop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju, ale i za granicą (m.in. Kopenhaga, Wilno, Bonn). Pracowała również jako choreograf przy Sopot TOPtrendy Festiwal.

Obecnie jest pedagogiem, jak i założycielką w warszawskim Studiu Kultury Ulicznej STEP DEALERS i studiu tańca \”Free Art Fusion\”. Współpracuje ze szkołami tańca w Polsce i za granicą (warsztaty, szkolenia, choreografie,), oraz z teatrem ROMA. Jest stałym wykładowcą na kursie instruktorskim z zakresu tańca hip hop.

Obok Ani Jujki, w tanecznym show zobaczymy niezmiennie: Joannę Liszowską, Michała Malitowskiego i Alana Andersza.

Premierowy odcinek trzeciej serii \”Got to dance. Tylko taniec\” już 1 marca o godz. 20.00