fot.: Polsat News

„Nowy dzień” z sopockiego molo. „Strefa gwiazd” w Polsacie

20 maja ruszy Polsat Super Hit Festiwal 2022. Przez cały weekend Telewizja Polsat zaprasza na szereg specjalnych programów.

20 maja ruszy Polsat Super Hit Festiwal 2022. Przez cały weekend Telewizja Polsat zaprasza na szereg specjalnych programów.

Już od godziny 5:59 na antenie głównego Polsatu i w Polsat News wydanie specjalnego „Nowego dnia” z sopockiego molo. Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz zapraszają na festiwalowe rozmowy z gwiazdami i prowadzącymi koncerty. W programie nie zabraknie też najświeższych informacji z kraju i ze świata.

Ponadto w piątek i sobotę Polsat zaprasza na specjalny program „Strefa gwiazd”. Widzowie zobaczą rozmowy, a także cykle: „gwiazda zapyta gwiazdę” i „podróż za jeden uśmiech z Enejem”. Dodatkowo w programie pojawi się przegląd prasy Damiana Glinki z Pomponik.pl (Grupa Interia). Audycję poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor. Emisja od godziny 9:00.

Polsat SuperHit Festiwal w dniach 20-22 maja od godziny 20:00 w Polsacie. Pierwszego dnia widzowie zobaczą Koncert Platynowy, a także jubileusze zespołów LemON i T.Love. W sobotę odbędą się koncerty: Radiowy Hit Roku, recital Ralpha Kamińskiego i jubileusz Dody. Zaś trzeci dzień Festiwalu należeć będzie do Sopockiego Hitu Kabaretowego.