Czerwiec w Crime+Investigation Polsat

W czerwcu dowiemy się, jaka "Prawda leży pod ziemią"  w programie poświęconym ekshumacji zwłok, które mogą rzucić nowe światło w śledztwach. Na widzów czeka też nowe sezon programu "Zbrodnia po angielsku", kolejne odcinki kultowego "48 godzin" oraz... przedsmak wakacji - "Morderca na pokładzie".

W czerwcu dowiemy się, jaka „Prawda leży pod ziemią”  w programie poświęconym ekshumacji zwłok, które mogą rzucić nowe światło w śledztwach. Na widzów czeka też nowe sezon programu „Zbrodnia po angielsku”, kolejne odcinki kultowego „48 godzin” oraz… przedsmak wakacji – „Morderca na pokładzie”.

 

Zbrodnia po angielsku
Killer Britain With Dermot Murnaghan S4
W czwartki o 21:00 od 9 czerwca na Crime+Investigation Polsat
10×60’
„Zbrodnia po angielsku” to wciągający serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem cyklu jest jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw. Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Poznamy kluczowe zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń.
KA_04_KillerBritainWithDermotMurnaghan_S04.jpg
Morderca na pokładzie
Cruise Ship Killer
W piątki o 21:00 od 17 czerwca na Crime+Investigation Polsat
13×60’
Serial kryminalny oparty na faktach, opowiadający historie ludzi, którzy nigdy nie wrócili do domu po wakacjach na statku wycieczkowym. Zawiera wywiady z rodziną i przyjaciółmi ofiar oraz ze śledczymi i ekspertami.
16-9 (1).jpg
Prawda leży pod ziemią
Exhumed S1
W czwartki o 22:00 od 16 czerwca na Crime+Investigation Polsat
10×60’
Każdy z odcinków bada odrębną sprawę morderstwa, w której ekshumacja zwłok ofiary doprowadziła do rozwiązania zagadki jej śmierci. Widzowie uczestniczą w całym procesie wydobycia pochowanego ciała – począwszy od jego aspektu emocjonalnego, jaki towarzyszy rodzinie zmarłej osoby, aż po ten zawodowy, przyświecający detektywom, którzy dążą do poznania prawdy. Fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, archiwalne materiały filmowe i przejmujące rozmowy z ludźmi związanymi ze sprawą wiodą do pełnego napięcia procesu ekshumacji, który przynosi przełomowe odpowiedzi lub niespodziewane zwroty akcji, by w końcu doprowadzić do sprawiedliwego finału. 
exhumed-keyart-tile-1200x1200.jpg
48 godzin 
The First 48 S24C
W środy o 21:00 od 8 czerwca w telewizji Crime+Investigation Polsat
9×60’
48 godzin powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.
image_processing20211215-1907236-1t9pozi.jpg