Ewa Żarska korespondentem zagranicznym w Londynie

Ewa Żarska została stałym korespondentem zagranicznym Polsat News i Telewizji Polsat w Londynie. Jej relacje będą obecne także w „Wydarzeniach" - głównym programie informacyjnym Telewizji Polsat. Wcześniej, jako reporterka krajowa, relacjonowała dla stacji najważniejsze wydarzenia w Łodzi. Do niedawna korespondentem Polsat News w Londynie był Jakub Górski.

Ewa Żarska pełniła funkcję reportera krajowego w ośrodku w Łodzi. Relacjonowała wydarzenia zarówno na potrzeby kanału Polsat News, jak i dla „Wydarzeń” w Polsacie, m.in. aferę w łódzkim pogotowiu tzw. „skóry”, wstrząsającą historię rodziny, która zwłoki dzieci ukrywała w beczkach, zabójstwo w biurze poselskim PiS, była na miejscu katastrofy kolejowej w Szczekocinach oraz relacjonowała sytuację powodziową w 2010 roku.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w 2001 roku w Polsacie jako dziennikarz i reporter krajowy w Łodzi. W 2006 roku nawiązała współpracę z TVN – także oddział w Łodzi. W 2008 roku wróciła do Polsatu i rozpoczęła pracę dla TV Biznes, a po powstaniu Polsat News (7 czerwca 2008 r.) także z tą stacją.

Przypomnijmy, że w lipcu ubiegłego roku, w trakcie realizowania relacji z uroczystości na Jasnej Górze, Ewa Żarska została zaatakowana przez jednego z uczestników, co wywołało ogromne poruszenie wśród wielu osób.