TV Mobilna tylko w Cyfrowym Polsacie

TV Mobilną, usługę świadczoną za pośrednictwem technologii DVB-T, będzie można zakupić tylko w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu. TV Mobilnej nie będą już oferować punkty sieci komórkowej Plus. Decyzja podyktowana jest faktem, że punkty Plusa nie są kojarzone przez klientów z usługami telewizyjnymi.

TV Mobilna pozostanie jednak w ofercie Cyfrowego Polsatu (ze współpracy z Info TV FM, hurtowym operatorem świadczącym usługi TV Mobilnej, zrezygnował tylko Plus – właścicielem wszystkich tych spółek jest Zygmunt Solorz-Ĺťak). Platforma prowadzi intensywne działania promocyjne usługi oraz dekodera T-HD 1000. Mają one związek z planowanymi wyłączeniami analogowej telewizji naziemnej. Działania promocyjne prowadzone są w zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym – na terenach, na których w najbliższym czasie dojdzie do wyłączeń telewizji analogowej.

Cyfrowy Polsat w ostatnich miesiącach obniżył też cenę dekodera T-HD 1000 w opcji prepaid z 199 zł do 149 zł i zmniejszył cenę abonamentu dla kanałów płatnych z 19,90 zł do 14,90 zł miesięcznie dla klientów nieposiadających usług telewizyjnych lub internetowych operatora.