fot.: Polsat/Maciej Piórko

„Ninja Warrior Polska” z kolejnymi edycjami

Grupa Polsat Plus podjęła decyzję o realizacji kolejnych dwóch edycji show "Ninja Warrior Polska". Szósty i siódmy sezon programu zostanie nagrany latem.

Grupa Polsat Plus podjęła decyzję o realizacji kolejnych dwóch edycji show „Ninja Warrior Polska”. Szósty i siódmy sezon programu zostanie nagrany latem.

„Ninja Warrior” to znany format, w którym uczestnicy muszą przejść specjalny tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Poprzednie edycje programu były nagrywane w Arenie Gliwice.

W polskiej edycji jeszcze nikomu nie udało się zdobyć tytułu Wojownika Ninja. W poprzednim, piątym sezonie tytuł „Last Man Standing” (najlepszy zawodnik edycji, ostatni na torze) uzyskał Igor Fojcik. Do tej pory tylko raz, w czwartej edycji, udało się zawodnikowi dotrzeć pod Górę Midoriyama (ostatnia przeszkoda w finale).

Show prowadzi Karolina Gilon wraz z komentatorami Jerzym Mielewskim i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. Program „Ninja Warrior Polska” był emitowany we wtorki o godzinie 20:05 w głównym Polsacie.

Źródło: Press.pl