fot.: YouTube/Polsat Games

Ksenia Chlebicka dołącza do zespołu Polsat Games

21 kwietnia na kanale YouTube Polsat Games zadebiutowała Ksenia Chlebicka. Dziennikarka będzie łączyła nowe obowiązki z pracą jako pogodynka stacji Wydarzenia 24.

21 kwietnia na kanale YouTube Polsat Games zadebiutowała Ksenia Chlebicka. Dziennikarka będzie łączyła nowe obowiązki z pracą jako pogodynka stacji Wydarzenia 24.

Ksenia Chlebicka w telewizji zadebiutowała w wieku 19 lat, w pierwszej edycji talent show TVN – „Top Model”. Później prezenterka prowadziła pasma telesprzedażowe na antenach Klejnot TV i Biżuteria TV. Następnie dołączyła do redakcji pogodowej Wydarzeń 24. Dziennikarka prezentuje również prognozy na antenie Polsat News.

W Polsat Games Ksenia Chlebicka prowadzi programy dostępne w mediach społecznościowych stacji. Prezenterka zadebiutowała w internetowym cyklu o EU Masters.

To już oficjalne! Dołączam do zespołu Polsat Games. Jestem tak podekscytowana że trudno mi nawet powiedzieć jak wielka przygoda na mnie czeka! Dołączam do absolutnie genialnego zespołu ludzi pełnych pasji – napisała Ksenia Chlebicka na swoim Instagramie.

Redakcję Polsat Games zasiliła również Agata Pachole. Jak informuje FRENZY, młoda pasjonatka gamingu i esportu z czasem ma zostać zaangażowana do „coraz ambitniejszych projektów telewizyjnych”.

Decyzja o zatrudnieniu Kseni Chlebickiej i Agaty Pachole podyktowana jest chęcią dalszego rozwoju formatów telewizyjnych i transmisji realizowanych przez FRENZY. Obie Panie mają regularnie pojawiać się w telewizji Polsat Games, w trakcie transmisji z rozgrywek esportowych, eventów gamingowych oraz realizować materiały, które będą publikowane na naszych kanałach social media – powiedział Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY.

Polsat Games to kanał transmitujący rozgrywki e-sportowe. W ofercie stacji są również magazyny poświęcone tej tematyce i seriale anime.