fot.: Polsat

Znamy zwycięzców piątej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Będzie kolejny sezon

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica wygrali piątą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Uczestnicy wybrali miłość, więc każde z nich zabierze ze sobą 50 tysięcy złotych.

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica wygrali piątą edycję programu „Love Island. Wyspa miłości”. Uczestnicy wybrali miłość, więc każde z nich zabierze ze sobą 50 tysięcy złotych.

Josie i Kuba zwyciężyli w głosowaniu widzów w aplikacji programu, które trwało od zakończenia czwartkowego odcinka do końca piątkowego odcinka programu. Podczas finałowej decyzji, co wolą – miłość czy pieniądze, oboje wybrali miłość. Tym samym każde z nich zabierze ze sobą po 50 tysięcy złotych. Dalsze miejsca zajęli Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla oraz Aleksandra Fudala i Piotr Jakimczuk.

Kim są Josie i Kuba?

Josie ma 25 lat i jest studentką pielęgniarstwa. Naukę godzi z pracą w domu starców, gdzie na co dzień opiekuje się schorowanymi seniorami.  Urodziła się w Kanadzie, ale jej rodzice są Polakami. Jest przyjaciółką Caroline Juchniewicz, która w parze z Mateuszem Zacharczukiem wygrała trzecią edycję show Polsatu. Kuba ma 28 lat i mieszka w Zakopanem, gdzie prowadzi pensjonat. Jego pasją jest rozwijanie samego siebie oraz samochody – rozbudowa i tuning.

Czy będzie szósta edycja „Love Island. Wyspa miłości”?

Karolina Gilon na koniec programu ogłosiła castingi do 6. edycji programu. Ta najpewniej odbędzie się jesienią tego roku. Szczegóły znajdują się na instagramowym profilu programu.

Piąta edycja „Love Island. Wyspa miłości”

Piąta edycja programu „Love Island. Wyspa miłości” trwała od 28 lutego do 10 kwietnia 2022 roku. Wyemitowano 36 odcinków, identycznie jak w dwóch poprzednich edycjach. Program nadawano w Polsacie od niedzieli do piątku w okolicach godziny 22:10. Od tej edycji w soboty na Polsat Go o godzinie 22:00 zamieszczano program „Sobota na Love Island”. Przez całą edycję przewinęło się 31 uczestników.