fot.: Polsat/Disney Enterprises

„Dzień Disneya” po raz czwarty w Polsacie

W Wielkanocny Poniedziałek, podobnie jak w ubiegłych latach, Telewizja Polsat zaprasza na "Dzień Disneya". Stacja przez cały dzień będzie emitować produkcje pochodzące z biblioteki Disneya.

W Wielkanocny Poniedziałek, podobnie jak w ubiegłych latach, Telewizja Polsat zaprasza na „Dzień Disneya”. Stacja przez cały dzień będzie emitować produkcje pochodzące z biblioteki Disneya.

„Dzień Disneya” rozpocznie się o godzinie 6:55, kiedy to widzowie zobaczą przygody zabawkowych bohaterów w trzeciej części „Toy Story”. Następnie stacja pokaże historię samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy. W „Auta 3” legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. O godzinie 11:30 na antenie Polsatu pojawi się animacja „Zaplątani”. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Jednak jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz jego konia.

Popołudniu, o godzinie 13:40, nadawca zaprasza na fabularny przebój kinowy „Skarb narodów”. Główny bohater wyrusza na poszukiwania bezcennego, narodowego skarbu Ameryki, kierując się zaszyfrowanymi wskazówkami. Później widzowie zobaczą przygody walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyruszy w niebezpieczną misję. „Vaiana: Skarb oceanu” o godzinie 16:25.

Vaiana. Skarb oceanu
„Vaiana. Skarb oceanu” – fot. Polsat / Disney Enterprises

Po „Wydarzeniach”, o godzinie 20:00 Polsat pokaże MegaHit – „Król Lew” (wersja filmowa z 2019 roku). Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Simba staje do walki z uzurpatorem z poczucia obowiązku a zyskuje poczucie własnej wartości.