Love Island z Wielkiej Brytanii i Australii w Polsat Box Go

Polsat Box Go uzupełnił swoją ofertę o sezony programów Love Island z Wielkiej Brytanii i Australii.

Polsat Box Go uzupełnił swoją ofertę o sezony programów Love Island z Wielkiej Brytanii i Australii.

Na ten moment dostępny jest jeden sezon „Love Island” w wersji z uczestnikami z Australii i Wielkiej Brytanii. Australijska wersja show pochodzi z roku 2018. Program odbywał się wówczas na Majorce. Zawiera on 30 odcinków. Sezon brytyjski, do którego mają dostęp posiadacze Polsat Box Go składa się z  33 odcinków i również jest związany z hiszpańską wyspą wypoczynkową. Na zwycięską parę czekało 50 tysięcy dolarów.

fot. Polsat Box Go/własne

W Polsce obecnie jest nadawany jest piąty sezon „Love Island: Wyspa miłości”. Trwa przedostatni tydzień walki mężczyzn o serca kobiet. Od czwartku rozpoczął się etap podziału uczestników na „Casa Amor”, gdzie przebywają kobiety oraz „Willę”, gdzie zostali mężczyźni. Finał jest zaplanowany na niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 22:10 w Polsacie. Ten oraz poprzednie sezony programu można oglądać za darmo w ramach Polsat Go.

W jakim pakiecie dostępne są zagraniczne sezony Love Island?

Love Island z Australii i Wielkiej Brytanii można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium. Jego cena to 30 zł miesięcznie. Klienci oprócz przedpremierowego dostępu do filmów i seriali, jest także dostęp do 100 kanałów telewizyjnych.