fot.: Polsat

Polsat Boxing Promotions 6. Dochód z biletów na cel charytatywny

W sobotę, 26 marca w Arenie Będzin odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions 6. Kibice zobaczą siedem walk zawodowych. Całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na dzieci z Ukrainy. Początek wydarzenia o 18:30.

W sobotę, 26 marca w Arenie Będzin odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions 6. Kibice zobaczą siedem walk zawodowych. Całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na dzieci z Ukrainy. Początek wydarzenia o 18:30.

W trakcie gali odbędzie się siedem walk w boksie zawodowym. Starciem wieczoru będzie pojedynek Marcina Siwego z Rydellem Bookerem. Polak już dwa razy walczył w trakcie gal PBP, oba pojedynki – z Nascimento i Deronją wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Jego rywal, Booker w przeszłości rywalizował m.in. z Jamesem Toney’em czy Kubratem Pulewem. W karierze zawodowej przegrał cztery walki, Polak natomiast nie przegrał żadnej.

Karta walk PBP 6

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) – Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)

Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) – Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)

Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) – Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)

Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) – Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)

Kewin Gibas (3-0, 2 KO) – Eugeniu Bat (1-0)

Niko Zdunowski (2-0-1) – Artur Gierczak (2-2, 1 KO)

Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) – Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Dochód z biletów na cele charytatywne

Podczas gali wystąpi znany raper i producent muzyczny, Smolasty (Norbert Smoliński). Bilety można kupić na tej stronie (ceny od 15 do 170 zł). Jak informuje Telewizja Polsat, całkowity dochód ze sprzedaży biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 zostanie przeznaczony na rzecz pomocy ukraińskim dzieciom, które ucierpiały wskutek rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Kiedy i gdzie transmisja z gali Polsat Boxing Promotions 6

Transmisja z gali odbędzie się w sobotę, 26 marca. Początek o godzinie 18:30 w Polsacie Sport Fight oraz w ramach Polsat Box Go. Na antenie Polsatu Sport Fight gala będzie nadawana bez przerw reklamowych, za to ze studiem z analizami w przerwach gali. Od godziny 20:00 do widzów Polsatu Sport Fight dołączą widzowie Polsatu Sport i Super Polsatu.

Fame MMA 13 w Polsat Box i Polsat Box Go

Tego samego dnia odbędzie się w Arenie Gliwice gala Fame MMA 13. To pierwsza gala, która jest dostępna w przekazie satelitarnym na platformie Polsat Box. W walce wieczoru zmierzą się youtuberzy Sergiusz „Nitro” Górski i Paweł „Unboxall” Smektalski. Na widzów czeka również kilka innych pojedynków, w tym „Popka” z Norminem Parke. Gala będzie dostępna w systemie PPV w Polsat Box na kanale 333 oraz w ramach Polsat Box Go. Dostęp kosztuje 33 zł, a zamówienie można złożyć w serwisie abonenckim iPolsat Box, poprzez wiadomość SMS, czy też podczas rozmowy na infolinii.