Kwiecień w Crime+Investigation Polsat

W kwietniu do telewizji Crime+Investigation Polsat powracają "Polskie Zabójczynie". Przedstawiające przerażające historie rodzimych zbrodni popełnianych przez kobiety. Przed nami również nowe "Najbardziej szokujące przypadki sądowe". Zajrzymy też w głąb "Ciemnej strony miasta" i posłuchamy "Spowiedzi seryjnego mordercy".

W kwietniu do telewizji Crime+Investigation Polsat powracają „Polskie Zabójczynie”. Przedstawiające przerażające historie rodzimych zbrodni popełnianych przez kobiety. Przed nami również nowe „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”. Zajrzymy też w głąb „Ciemnej strony miasta” i posłuchamy „Spowiedzi seryjnego mordercy”.

 

Polskie Zabójczynie
Polish Killer Women
W środy o 22:00 od 6 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
6×30’
„Polskie Zabójczynie” to lokalna produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat, opowiadająca o elektryzujących opinię publiczną zbrodniach, popełnianych z rąk kobiet. Co popycha żony, przyjaciółki, kochanki do popełnienia morderstwa? To wynik niespełnionej miłości, żywej nienawiści, porażającego nałogu czy ponadprzeciętnej chciwości? Niezależnie od przyczyny, każdy z odcinków opowiada o tragedii, która dotknęła całe rodziny i na zawsze rzuciła się cieniem na życie bliskich ofiar. W najnowszej odsłonie programu udział wzięli m.in. prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski, który uczestniczył w śledztwie w sprawie morderstwa śląskiego biznesmena czy Michał Listkiewicz, którego matkę brutalnie zamordowano. Historie kobiet, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.
POLSKIE_ZABOJCZYNIE_3600x1200_FIN.jpg
Najbardziej szokujące przypadki sądowe
Court Cam S4A
W niedziele o 21:00 od 3 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
10×30’
Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.
5fc8016b8941270001927e50_1920x1080_FES_v1.jpg
Ciemna strona miasta
City confidential
W piątki o 21:00 od 15 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
10×60’
Od San Francisco przez Nowy Orlean po Savannah w stanie Georgia, każde amerykańskie miasto skrywa tajemnice, o których większość z nas wolałaby się nigdy nie dowiedzieć. Wracamy do serii, która rzuca światło na opowieści wyłaniające się z miejskiego mroku. Poprzednie serie „Ciemnej strony miasta” zaprezentowały ponad sto odcinków. Tym razem, zachowując mroczny klimat, utrzymując nowoczesny styl kina noir i nadając koloryt właściwy lokalnym miasteczkom, opowiadamy kryminalne historie w sposób skrojony dla współczesnego widza programów true-crime.
city-confidential-2048x1152-primary-16x9-1.jpg
Spowiedź seryjnego mordercy
CONFESSIONS OF A SERIAL KILLER : BTK
W czwartki o 22:00 od 21 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
4×60’
„Spowiedź seryjnego mordercy” analizuje przerażające zbrodnie i psychikę Dennisa Radera. Ten porywający dokument autorstwa Wolf Entertainment i Good Caper Content zapewnia bezprecedensowy dostęp do umysłu Radera, który obecnie odsiaduje 10 kolejnych wyroków dożywocia w El Dorado Correctional Facility.
BTK-Confession-of-a-Serial-Killer-2048x1152-primary-16x9-1.jpeg
Kobiety, które niosły śmierć
Deadly Women S9
Od wtorku do piątku o 20:00 od 26 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
10×60’
Co sprawia, że ​​kobiety mordują? Czy można to przewidzieć już w dzieciństwie? A może to chciwość, zazdrość lub po prostu chęć zemsty uwalniają w nich najgorsze instynkty? Program „Kobiety, które niosły śmierć” bada psychikę prawdziwych morderczyń, aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Była profilerka FBI, Candice DeLong, opowiada o tym, co sprawia, że ​​matki, córki, a nawet babcie stają się zabójczyniami. Dzięki realistycznym inscenizacjom, kryminalistycznym dowodom i poważnym wywiadom ze świadkami i rodziną, widz zdobywa wszechstronną wiedzę na temat każdego z omawianych w programie przestępstw.
60901784450ef7161e3059b8.jpg