fot.: Polsat Box Go

Nowości filmowe marca w Polsat Box Go

W serwisie Polsat Box Go pojawią się w marcu kolejne premiery filmowe. Wśród nich m.in. uhonorowany Złotymi Lwami w pięciu kategoriach polski dramat "Wszystkie nasze strachy" z Dawidem Ogrodnikiem. Będą też inspirowany prawdziwymi wydarzeniami dramat wojenny "Poufne lekcje perskiego" oraz przygodowy film animowany – "W 80 dni dookoła świata".

W serwisie Polsat Box Go pojawią się w marcu kolejne premiery filmowe. Wśród nich m.in. uhonorowany Złotymi Lwami w pięciu kategoriach polski dramat „Wszystkie nasze strachy” z Dawidem Ogrodnikiem. Będą też inspirowany prawdziwymi wydarzeniami dramat wojenny „Poufne lekcje perskiego” oraz przygodowy film animowany – „W 80 dni dookoła świata”.

Kinowe hity

W marcu w Polsat Box Go znajdą się nowe produkcje prosto z kina. Są to polskie i zagraniczne tytuły dla dorosłych oraz dla dzieci. Wśród nich jest produkcja „Wszystkie nasze strachy” – Daniel (Dawid Ogrodnik) jest artystą, głęboko wierzącym katolikiem i aktywistą jednocześnie. Żyje i tworzy w małej miejscowości, gdzie nikt nie może się wyróżniać. Gdy w wyniku dramatycznych wydarzeń decyduje się wziąć udział w walce w obronie swoich idei i rozprawić się z homofobią mieszkańców, spokój wszystkich zostanie zakłócony. Film zdobył nagrodę Złote Lwy w kategoriach: Najlepszy film i Najlepsze zdjęcia (Łukasz Gutt). Były także trzy nagrody specjalne podczas ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Premiera w Polsat Box Go 25 marca.

Użytkownicy zobaczą też „Poufne lekcje perskiego”. Jest to historia młodego belgijskiego Żyda, który, aby przeżyć w obozie koncentracyjnym, podaje się za Persa. Poznaje tam niemieckiego oficera Klausa Kocha (Lars Eidinger), marzącego o nauce języka perskiego. Gilles (Nahuel Pérez Biscayart) zaczyna udzielać Niemcowi lekcji, wymyślając na bieżąco nowe słowa. Film jest już dostępny w Polsat Box Go.

Natomiast „W 80 dni dookoła świata” to zabawna, animowana adaptacja powieści Juliusza Verne’a o wielkich przygodach i dalekich podróżach. Razem z sympatycznym, młodym małpiszonem widzowie wyruszą na spotkanie z dzikimi plemionami, niezwykłymi zwierzętami, cudami natury oraz mnóstwem zabawnych sytuacji. Film jest już dostępny w Polsat Box Go.

Premiery 2022 roku

Polsat Box Go oferuje dostęp do bogatej biblioteki najnowszych produkcji filmowych w dowolnym miejscu i czasie. W wiosennej ofercie serwisu pojawią się także kolejne premiery 2022 roku. W najbliższych dniach będzie można oglądać m.in: amerykański thriller „Rekin” o romantycznym wyjeździe, który zmienił się w walkę o przetrwanie (już dostępny), „W sidłach pożądania” opowiadający o namiętności, zdradzie i sieci kłamstw (już dostępny). Dobre kino akcji w filmie „355” z nagrodzonymi Oskarami Penelope Cruz i Lupitą Nyong’o, a także Jessicą Chastain i Diane Kruger (od 31 marca).