TYLKO U NAS

Polsat Box Go bez pakietu HBO dla nowych klientów

Od wtorku, 8 marca pakiet HBO nie będzie dostępny dla nowych klientów serwisu Polsat Box Go - dowiedziała się redakcja tvpolsat.info.

Od wtorku, 8 marca pakiet HBO nie będzie dostępny dla nowych klientów serwisu Polsat Box Go – dowiedziała się redakcja tvpolsat.info.

We wtorek w godzinach porannych platforma streamingowa HBO GO została zastąpiona przez HBO Max. Nowy serwis pokaże produkcje, za które odpowiadają marki WarnerMedia, takie jak m.in. Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original.

Pakiet „Polsat Box Go” był dostępny dla wszystkich klientów w cenie 25 zł miesięcznie.

Dotychczas filmy z serwisu HBO można było oglądać w serwisie polsatboxgo.pl po zakupieniu pakietu „Polsat Box Go HBO”. Jednak jak udało nam się ustalić, ten pakiet nie będzie już dostępny dla nowych klientów:

Pakiet ten został wycofany ze sprzedaży dla nowych użytkowników – mówi Olga Zomer w rozmowie z tvpolsat.info.

Sytuacja nie zmienia się jednak dla osób, które aktywowały pakiet „Polsat Box Go HBO” przed 8 marca:

Osoby, które przed 8 marca miały wykupiony w Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go HBO, nadal mogą z niego korzystać, a jego cena nie zmieniła się – dodaje

Co z klientami platformy satelitarnej Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat)?

Polsat Box w dalszym ciągu będzie oferować zarówno nowym jak i obecnym klientom zarówno dostęp do serwisu HBO Max jak i do kanałów linearnych HBO, HBO 2 i HBO 3. Więcej o zmianach piszemy w innym naszym artykule.