Promocja w Plusie na Kartę

Od 7 marca br. klienci, którzy kupią starter Plusa na Kartę mogą dostać nawet 100 zł zwrotu w gotówce z bankomatu.

Od 7 marca br. klienci, którzy kupią starter Plusa na Kartę mogą dostać nawet 100 zł zwrotu w gotówce z bankomatu.

Klienci oferty Na Kartę w Plusie będą mogli odebrać 100 zł w gotówce z bankomatu, gdy suma pieniędzy wydanych na pakiety Bez Limitu przekroczy 100 zł. Użytkownicy, mogą również zdecydować się na odbiór 50 zł w gotówce, wówczas wystarczy zakup dwóch dowolnych pakietów. Wypłatę pieniędzy można realizować do 31 sierpnia br.

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1 – Zakup startera Plus na Kartę i zapisanie się do promocji poprzez wysłanie SMS o treści „KASA” pod numer 80100 w terminie od 7 marca do 30 kwietnia br.
Krok 2 – Regularne włączanie dowolnego pakietu Bez Limitu za 30 lub 40 zł.
Krok 3 – Odbiór gotówki z bankomatu, gdy kwota wydana na pakiety przekroczy 50 zł lub 100 zł.

Klienci, którzy uzbierali już odpowiednia kwotę otrzymają SMS z kodem do bankomatu Euronet i PIN-em uprawniającym do odbioru gotówki. Szczegółową instrukcję jak wypłacić gotówkę można znaleźć tutaj.

Klienci, którzy zdecydują się na włączenie pakietu za 30 zł na 30 dni otrzymują pakiet 30 GB. Dodatkowo, otrzymują nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich. Natomiast, w ramach pakietu za 40 zł na 30 dni klienci otrzymują pakiet 35 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G Plusa, a także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich.