NEWS OMEDIACH.INFO

Daria Kwiecień dołączy do redakcji kanału Wydarzenia 24

Daria Kwiecień, dotychczasowa dziennikarka Polsat News, wzmocni zespół kanału Wydarzenia 24 - dowiedziała się nieoficjalnie redakcja omediach.info.

Daria Kwiecień, dotychczasowa dziennikarka Polsat News, wzmocni zespół kanału Wydarzenia 24 – dowiedziała się nieoficjalnie redakcja omediach.info.

Dziennikarka poprowadzi serwisy informacyjne i dołączy do zespołu redakcyjnego Wydarzeń 24 w którym znajdują się obecnie m.in. Bartosz Cebeńko, Ewa Gajewska, Aleksandra Janiec, Mateusz Białkowski i Karolina Soczewka. Według ustaleń omediach.info, Daria Kwiecień pojawi się na antenie Wydarzeń 24 w czwartek, 10 marca.

fot. Polsat

Daria Kwiecień jest serwisantką Polsat News od lipca 2017. Wcześniej prowadziła m.in. „Godziny Szczytu”, „Newstelegraf” oraz „Biznes Informacje” w Polsat News 2 i Polsat Biznes (dawniej TV BIZNES). Jest wieloletnią dziennikarką redakcji biznesowej Telewizji Polsat.

Wydarzenia 24 to kanał informacyjny Grupy Polsat Plus nadający od września 2021 roku. Co pół godziny emituje wiadomości z kraju i ze świata. Ponadto w ramówce znajdują się odsłony „Wydarzeń” z godziny 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50. Stacja zastąpiła nadającą przez niemal 15 lat Superstację.