TV Mobilna w cenie pakietu Mini HD

Cyfrowy Polsat przygotował nowe reklamy dekodera TV Mobilnej. Tym razem platforma próbuje przyciągnąć uwagę klientów hasłem „Nie daj się wyłączyć!”. Slogan nawiązuje do rozpoczęcia wyłączania analogowych nadajników naziemnych – ten proces ruszy w listopadzie. Cyfrowy Polsat obniżył również cenę abonamentu za dostęp do płatnych kanałów TV Mobilnej.

Nowi klienci, niebędący abonentami telewizji satelitarnej czy usługi internetowej, za pakiet kanałów zapłacą teraz 14,90 zł (opłata miesięczna). Jest to dokładnie tyle samo, ile trzeba płacić za pakiet Mini HD, najniższy płatny pakiet satelitarny Cyfrowego Polsatu. Wcześniej za TV Mobilną trzeba było uiszczać opłatę 19,90 zł miesięcznie. Z kolei, jeśli łączymy tą usługę z telewizją satelitarną lub internetem, za abonament TV Mobilnej nadal zapłacimy 9,90 zł miesięcznie.

TV Mobilna nadawana jest naziemnie w technologii DVB-T. Do jej odbioru potrzebny jest dekoder. Cyfrowy Polsat szczególnie poleca T-HD 1000 w cenie od 1 zł w abonamencie lub za 149 zł w opcji prepaid. Dekoder umożliwia odbiór wszystkich niekodowanych kanałów z DVB-T oraz dodatkowo kanałów kodowanych. T-HD 1000 można wykorzystywać jako zwykły odbiornik DVB-T. Po zakupie w opcji prepaid, nie trzeba płacić za kanały kodowane, można poprzestać na stacjach niekodowanych.