fot.: Wydarzenia 24

„Wydarzenia” częściej w Super Polsat. Informacje tłumaczone na język migowy

Od 21 lutego telewizja Super Polsat będzie częściej emitować program informacyjny "Wydarzenia". Do powtórki "Wydarzeń Wieczornych", które można oglądać wczesnym rankiem, dołączą wydania na żywo flagowego serwisu informacyjnego Grupy Polsat Plus.

Od 21 lutego telewizja Super Polsat będzie częściej emitować program informacyjny „Wydarzenia”. Do powtórki „Wydarzeń Wieczornych”, które można oglądać wczesnym rankiem, dołączą wydania na żywo flagowego serwisu informacyjnego Grupy Polsat Plus.

O godzinie 10:00 widzowie dowiedzą, co ciekawego wydarzyło się poprzedniego dnia oraz to, co dzieje się w tym momencie. Super Polsat będzie retransmitować serwis informacyjny z anteny Wydarzenia 24. Program będzie tłumaczony na język migowy.

Natomiast o godzinie 15:50 – równolegle z antenami Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24 – stacja pokazywać będzie „Wydarzenia 15:50”. Ponadto Super Polsat wyemituje magazyn „Więcej Wydarzeń” oraz „Gość Wydarzeń 24”. Podobnie jak serwis informacyjny o godzinie 10:00, wymienione programy będą tłumaczone na język migowy.

Od poniedziałku 21 lutego wzmacniamy obecność informacji na naszych antenach. Jeszcze większy dostęp do informacji zyskają widzowie m.in. telewizji naziemnej, dzięki kolejnym programom w Super Polsacie i Wydarzeniach 24. Uruchamiamy również nowy program – „Gość Wydarzeń 24” – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki, Telewizja Polsat.

„Wydarzenia” od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 i 15:50 w Super Polsat.