„Love Island. Wyspa Miłości” już od 28 lutego w Polsacie

Nowi single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! To wszystko czeka na widzów w piątym sezonie "Love Island. Wyspa Miłości”.

Nowi single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! To wszystko czeka na widzów w piątym sezonie „Love Island. Wyspa Miłości”.

Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników siedem razy w tygodniu! Od poniedziałku do piątku i w niedzielę na antenie Polsatu, a w soboty, specjalne wydanie programu „Sobota na Love Island”, w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

Już 28 lutego widzowie poznają dziesięcioro nietuzinkowych singli, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości.

Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność – to zapewnia „dobry vibe”, czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę – gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! – zdradza prowadząca show – Karolina Gilon.

 

Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek „Sobota na Love Island” publikowany na platformie Polsat Go. W dniu, gdy reality-show nie będzie emitowany w telewizji fani będą mieli okazję obejrzeć dodatkowe materiały w Internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi! Niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji.