„Gościa Wydarzeń” ogląda średnio 1,5 mln widzów

Telewizja Polsat jest zadowolona z wyników oglądalności magazynu "Gość Wydarzeń". Nadawca w komunikacie prasowym poinformował, że jest to najchętniej oglądany program publicystyczny w polskiej telewizji.

Telewizja Polsat jest zadowolona z wyników oglądalności magazynu „Gość Wydarzeń”. Nadawca w komunikacie prasowym poinformował, że jest to najchętniej oglądany program publicystyczny w polskiej telewizji.

Magazyn emitowany w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” oglądało w styczniu średnio 1,5 miliona widzów. Konkurencyjne „Fakty po Faktach” (TVN24) śledziło o pół miliona mniej widzów, natomiast „Gościa Wiadomości” (TVP INFO) – ponad dwukrotnie mniej.

Najwięcej widzów w styczniu zgromadziły programy z Rafałem Trzaskowskim, Prezydentem Warszawy (1,8 mln), Przemysławem Czarnkiem, Ministrem Edukacji i Nauki (1,7 mln) oraz Piotrem Kramarzem, ekspertem Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) (1,7 mln).

„Gość Wydarzeń” to najważniejsza rozmowa dnia emitowana po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24 oraz w internecie na portalu Interia. Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce, prowadzą Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki i Marcin Fijołek. Gośćmi audycji są bohaterowie wydarzeń minionego dnia.