fot.: Polsat

Dwunasty sezon serialu „Gliniarze” od 28 lutego w Polsacie

Widzowie telewizji Polsat wiosną 2022 roku będą mogli śledzić kolejne przygody "Gliniarzy". Dwunasty sezon produkcji będzie emitowany już od 28 lutego.

Widzowie telewizji Polsat wiosną 2022 roku będą mogli śledzić kolejne przygody „Gliniarzy”. Dwunasty sezon produkcji będzie emitowany już od 28 lutego.

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy to tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji.

W pierwszym odcinku dwunastego sezonu bezwzględny gang zagrozi naczelnikowi wydziału – Piotrowi Zarębskiemu. Podinspektor, który spędza weekend na jachcie, przypadkiem stanie się świadkiem podejrzanych zdarzeń. Policjant wraz z przyjaciółką, Ireną spróbuje przeprowadzić infiltrację.

Gliniarze: Roguz i Zarębski
fot. Polsat

W nowych odcinkach nie zabraknie też prywatnych wątków policjantów. Natalia, po utracie ciąży, razem z Filipem udają się na terapię. W życiu osobistym tej pary ważną rolę odegra Elżbieta Mora – matka Filipa. Natomiast Kuba będzie sfrustrowany decyzją Szwarca, która uniemożliwi mu przeniesienie się na komendę do Gdańska.

W detektywów ponownie wcielą się: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Charlotta Zielińska, Aleksander Mackiewicz, Tomasz Skrzypniak i Arkadiusz Krygier. Ponadto do obsady dołączą Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber.

Gliniarze 12
fot. Polsat

„Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie, od 28 lutego.