Luty w Crime+Investigation Polsat

W lutym w Crime+Investigation Polsat widzowie zobaczą nowe seriale i programy kryminalne. Wśród nich m.in. "Zbrodnia po angielsku", "Nieme przyzwolenie" i "Uciec bestii".

W lutym w Crime+Investigation Polsat widzowie zobaczą nowe seriale i programy kryminalne. Wśród nich m.in. „Zbrodnia po angielsku”, „Nieme przyzwolenie” i „Uciec bestii”.

 

Zbrodnia po angielsku
We wtorki o 22:00 od 15 lutego na Crime+Investigation Polsat
„Zbrodnia po angielsku” to serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem cyklu jest jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw. Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Poznamy kluczowe zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń.
killer_britain_landscape_.jpg
I nie opuścisz mnie aż do śmierci 
Green Eyed Killers S2
W środy o 21:00 od 2 lutego na Crime+Investigation Polsat
13×60
Serial opowiada historie zwyczajnych ludzi, którzy z powodu zazdrości dopuścili się niecodziennych czynów. Każdy odcinek stanowi odrębną, opartą na faktach opowieść o tragicznych losach osób, które padły ofiarą zazdrości partnera. Przekonamy się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą stać się zalążkiem dramatycznych wydarzeń o przerażających konsekwencjach.
KA_01_GreenEyedKillers_S01.jpg
Uciec bestii
I SURVIVED A SERIAL KILLER S1B 
W niedziele o 22:00 od 16 stycznia na Crime+Investigation Polsat
6×30’
Program prezentuje bohaterskie historie osób ocalałych po ataku tego samego seryjnego zabójcy. Przedstawione z perspektywy ofiary stanowią dowód siły i wytrwałości zwykłych ludzi, którzy stają oko w oko ze złem i je pokonują. Wywiady z osobami, które były blisko związane z każdą ze spraw dopełniają ten przejmujący obraz zbrodni.
styczen 3.jpg
Nieme przyzwolenie
W poniedziałek 7 lutego o 21:00 na Crime+Investigation Polsat
1×120
Obraz będący aktualizacją historii przedstawionej w filmie telewizyjnym z 1996 roku zajmuje się problemem emocjonalnej i fizycznej przemocy wśród nastolatków. Laura Collins (Shannen Doherty), matka samotnie wychowująca Sarah (Matreya Scarrwener) ma za sobą burzliwe związki, więc kiedy jej córka zaczyna spotykać się z lubianym i charyzmatycznym Robem Tennisonem z radością przyklaskuje ich relacji. Z czasem jednak okazuje się, że Rob ma też mroczne oblicze, a jego zaborczość zaczyna niepokoić Laurę. Kiedy Sarah nagle znika, Laura musi znaleźć w sobie siłę, by stawić czoło Robowi postawionemu przed sądem i liczyć, że prowadząca rozprawę sędzia (Mira Sorvino) odda sprawiedliwość jej córce. (2018)
No_One_Would_Tell_3200x1238.jpg