Polsat Boxing Promotions Jeżewski vs Mann – ruszyła sprzedaż biletów

Wczoraj, punktualnie o godzinie 12:00, ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 19 lutego we wrocławskiej hali Orbita. Tego wieczoru fani obejrzą siedem walk zawodowych, w tym starcie czołowych pięściarzy wagi junior ciężkiej - Nikodema Jeżewskiego i Artura Manna.

Wczoraj, punktualnie o godzinie 12:00, ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 19 lutego we wrocławskiej hali Orbita. Tego wieczoru fani obejrzą siedem walk zawodowych, w tym starcie czołowych pięściarzy wagi junior ciężkiej – Nikodema Jeżewskiego i Artura Manna.

Zarówno Polak, jak i Niemiec mają doświadczenie z walk o mistrzostwo świata. Jeżewski w 2020 roku mierzył się z Lawrence’em Okolie’em o pas WBO International. Z kolei Mann ledwie trzy miesiące temu starł się z dominatorem wagi junior ciężkiej i posiadaczem trofeum federacji IBF, Mairisem Briedisem. Do zwycięzcy tej walki powędrują dwa wakujące pasy: IBO Intercontinental oraz WBA Continental.

Oprócz tej walki, we Wrocławiu tego wieczoru fani obejrzą także sześć innych pojedynków. Na dziesięć rund zaplanowana jest walka Osleysa Iglesiasa oraz Słowaka Roberta Racza. Kubańczyk po karierze amatorskiej buduje swoją markę na ringach zawodowych. Ciekawie zapowiada się także potyczka w wadze superśredniej pomiędzy Konradem Kaczmarkiewiczem oraz ofensywnie nastawionym Przemysławem Gorgoniem. Kaczmarkiewicz chce uczynić kolejny krok w rozwoju swojej kariery, a Gorgoń pokazać, że ostatnie niepowodzenie było tylko wypadkiem przy pracy. Tradycją gal spod znaku Polsat Boxing Promotions są pojedynki młodych pięściarzy, którzy w przyszłości mają stanowić o sile polskiej sceny bokserskiej.

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions, która 19 lutego odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita, wystartowała we wtorek o godzinie 12:00 w serwisie eBilet.pl