fot.: Polsat Box

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – najnowsza premiera tylko w Polsat Box Go

Komedia „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” jest dostępna na wyłączność w serwisie Polsat Box Go. Film inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego

Komedia „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” jest dostępna na wyłączność w serwisie Polsat Box Go. Film inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego

Komedia produkcji TFP opowiada historię tytułowego bohatera, który ośmieszał władze, wymykając się 29 razy organom ścigania. Wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Kradł, oszukiwał i bawił się życiem, jednocześnie zachowując do niego szacunek i stroniąc od przemocy. Jedni go kochali i podziwiali, inni nieustannie próbowali złapać i ukarać. To opowieść o mężczyźnie żyjącym na pokaz, lubiącym dobrze się pobawić, który chce się zmienić i ustatkować pod wpływem miłości.

W produkcji wystąpili m.in.: Dawid Ogrodnik , Robert Więckiewicz, Marta Wągrocka, Olga Bołądź, Dorota Kolak, Jakub Giersza, Rafał Zawierucha, Sandra Drzymalska i Andrzej Andrzejewski.

Za reżyserię filmu odpowiada Mateusz Rakowicz, który jednocześnie wspólnie z Łukaszem M. Maciejewskim napisał scenariusz. Autorem zdjęć jest Jacek Podgórski, a za muzykę odpowiada Andrzej Smolik. Producentem „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” jest TFP, a koproducentami Grupa Polsat Plus oraz Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy. Film był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Kinowa premiera miała miejsce 17 września 2021 r.

Jak obejrzeć „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”?

Użytkownicy Polsat Box Go mogą wypożyczyć „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” na 48 godzin za 25 zł, a klienci Plusa, którzy powiążą swoje konto w Polsat Box Go z numerem telefonu w sieci Plus, za 20 zł. Produkcję można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz w dekoderach. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.