fot.: Eleven Sports

Kanał Eleven Sports 1 4K w ofercie sieci Netia

Telewizyjny kanał Eleven Sports 1 od 10 stycznia jest dostępny w Netii także w jakości 4K. Klienci operatora mogą go oglądać na pozycji 58 dekoderów Netia EvoBox 4K.

Telewizyjny kanał Eleven Sports 1 od 10 stycznia jest dostępny w Netii także w jakości 4K. Klienci operatora mogą go oglądać na pozycji 58 dekoderów Netia EvoBox 4K.

Eleven Sports 1 4K to kanał sportowy nadawany całodobowo w technologii 4K, który transmituje w natywnej jakości UHD wybrane wydarzenia, takie jak wyścigi Formula 1 czy najciekawsze mecze piłkarskie hiszpańskiej LaLiga Santander.

Kanał został dołączony do pakietu sportowego Netii, w którym znajdują się Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 oraz paczka kanałów Polsat Sport Premium. Dodano go również do oferty zawierającej wyłącznie kanały stacji Eleven Sports.

Wiemy, że dla kibiców jakość transmisji z wydarzeń sportowych jest równie ważna jak ich poziom, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą ofertą również od strony technologicznej oraz poszerzamy zasięg Eleven Sports 1 4K. Cieszymy się, że wraz z oczekiwaniami widzów rośnie zainteresowanie produktem wysokiej jakości ze strony operatorów. Wcześniej włączyliśmy nasz kanał 4K do ofert kilku dużych partnerów, takich jak Polsat Box, Platforma Canal+, Vectra, Toya, Inea, Orange czy Play. Teraz do tego grona dołącza Netia i mogę zapewnić, że wkrótce będziemy informować o porozumieniach z kolejnymi sieciami – powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce.

Większościowym właścicielem zarówno sieci Netia, jak i Eleven Sports jest spółka Cyfrowy Polsat.