„Farma” w Polsat Box Go przed premierą w telewizji. Jak oglądać?

Nowe reality show Polsatu będzie można oglądać dzień przed premierą w telewizji w serwisie Polsat Box Go. Gospodyniami programu są Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Nowe reality show Polsatu będzie można oglądać dzień przed premierą w telewizji w serwisie Polsat Box Go. Gospodyniami programu są Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Premiera telewizyjna zaplanowana jest na poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 20:00. Pierwszy odcinek programu można oglądać w Polsat Box Go już od piątku, 14 stycznia. Drugi odcinek „Farmy” będzie opublikowany 17 stycznia w godzinach wieczornych. Każdy kolejny epizod „Farmy” będzie można zobaczyć dzień przed emisją w Polsacie – codziennie od poniedziałku do piątku. „Farma” jest formatem produkowanym w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym polskiej wersji jest Constantin Entertainment Polska. Show będzie emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na głównej antenie Polsatu.

Jak oglądać przedpremierowe odcinki programu „Farma”?

Aby oglądać nowe reality-show Telewizji Polsat należy posiadać płatny pakiet „Polsat Box Go Premium” za 30 zł miesięcznie. W ramach niego można oglądać przedpremierowe odcinki seriali i programów kanałów Grupy Polsat Plus oraz kilkanaście kanałów linearnych – wśród nich znajduje się m.in. Polsat, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, FOX, Kino Polska, Discovery, Cinemax. Dostęp do pakietu w ramach abonamentu mają także klienci platformy Polsat Box.

Jakie są zasady programu „Farma”?

Show potrwa 6 tygodni, a uczestnicy będą żyć w opuszczonym siedlisku położonym w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej. Pozbawieni kontaktu z otoczeniem będą musieli zadbać o gospodarstwo, zwierzęta i o siebie nawzajem. Na farmie mają do dyspozycji ogród warzywny i drzewa owocowe – to jedyne pożywnie, które na nich czeka.  Na pozostałe pożywienie będą musieli sobie zapracować – próbując wygrać stawiane przed nimi zadania tematyczne związane z życiem na farmie.

Pierwszego dnia uczestnicy wybiorą Farmera Tygodnia, który jako lider grupy będzie odpowiadać za porządek na farmie. Wspomniany lider będzie się zmieniał co tydzień. W usystematyzowaniu codziennych czynności farmerów będzie prowadzić – Księga Farmy, czyli dokładnie spisany dokument ze wskazówkami oraz najważniejszymi zasadami życia w gospodarstwie. Co tydzień z programem pożegna się któryś z uczestników. Ostatecznie tylko jeden z nich zdobędzie tytuł Super Farmera i pieniądze. Nagroda główna to 100 tysięcy złotych. O tym, kto wygra, zdecydują widzowie w głosowaniu podczas finału na żywo.