fot.: Wydarzenia 24

Magdalena Kaliniak prowadzącą serwisy informacyjne w Wydarzeniach 24

W poniedziałek, 10 stycznia w roli prowadzącej serwisy informacyjne w stacji Wydarzenia 24 zadebiutowała Magdalena Kaliniak. Prezenterka już wcześniej pojawiała się na antenie tego kanału w "Wydarzeniach".

W poniedziałek, 10 stycznia w roli prowadzącej serwisy informacyjne w stacji Wydarzenia 24 zadebiutowała Magdalena Kaliniak. Prezenterka już wcześniej pojawiała się na antenie tego kanału w „Wydarzeniach”.

Magdalena Kaliniak z Telewizją Polsat jest związana od niemal piętnastu lat. Na początku była reporterką „Wydarzeń” w Krakowie. W Polsat News pracuje od początku istnienia stacji. Obecnie prowadzi boczne i główne wydania flagowego programu informacyjnego Grupy Polsat Plus – „Wydarzenia”. Okazjonalnie pojawia się również w porannym paśmie „Nowy dzień”.

10 stycznia 2022 roku Magdalena Kaliniak prowadziła „Wydarzenia 12:50”. Od kilku tygodni gospodarz tego wydania prezentuje również najważniejsze informacje w telewizji Wydarzenia 24.

Wydarzenia 24 to kanał informacyjny Grupy Polsat Plus. Stacja co pół godziny emituje wiadomości z kraju i ze świata. Ponadto w ramówce są wydania „Wydarzeń” z godziny 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50. Ostatnio w serwisach zadebiutował Łukasz Smardzewski.